2018 Mustang Fall

Fall Ball Game Reports
Fall Ball Game Reports

Fall Ball Playoffs
Mustang Playoff Bracket #10 – Final
Mustang Playoff Bracket #9
Mustang Playoff Bracket #8
Mustang Playoff Bracket #7
Mustang Playoff Bracket #6
Mustang Playoff Bracket #5
Mustang Playoff Bracket #4
Mustang Playoff Bracket #3
Mustang Playoff Bracket #2
Mustang Playoff Bracket #1

Fall Ball Standings

Place Team Wins Losses Ties Percent
1st Park Ridge Gray Dogs 9 1 .900
2nd Highland Park Blue Devils 10 1 1 .875
2nd Park Ridge Green Wave 7 1 .875
4th Des Plaines Freight Trains 9 2 .818
5th Highland Park Badgers 7 2 .778
5th Skokie Indians Yankees 7 2 .778
7th Highland Park Tar Heels 6 2 .750
7th Waukegan Yankees 6 2 .750
7th Evanston Red Robbers 6 2 .750
10th Wilmette Stingers 10 4 .714
10th Evanston Blue Demons 4 1 2 .714
12th Park Ridge Black Storm 7 3 .700
12th Evanston Savage Red 3 1 1 .700
12th Deerfield Royal 7 3 .700
12th Evanston Green Cobras 7 3 .700
16th Wilmette Mustangs 4 2 .667
16th Wilmette Blue 3 1 2 .667
16th Glencoe Red 4 2 .667
19th Highland Park Ducks 4 2 1 .643
20th Glencoe Destroyers 5 3 1 .611
21st Skokie Youth Diamondbacks 5 3 2 .600
22nd Highland Park Tigers 4 3 1 .563
23rd Wilmette Muckdogs 5 4 .555
23rd Park Ridge Red Raiders 5 4 .555
23rd Morton Grove Mayhem 5 4 .555
26th Wilmette Wolverines 5 4 2 .545
27th Morton Grove Rattlesnakes 3 3 1 .500
27th Deerfield Gray 4 4 .500
29th Morton Grove Knights 4 5 1 .450
30th Des Plaines Panthers 4 5 .444
30th Skokie Indians White Sox 4 5 .444
32nd Highland Park Hawkeyes 3 4 1 .438
33rd Highland Park Huskies 3 5 .375
33rd Park Ridge Blue Bombers 3 5 .375
35th Evanston Shadow Knights 2 4 1 .357
36th Highland Park Orangemen 3 6 .333
37th Ken-Winnetka Green 2 5 1 .313
37th Skokie Indians Cubs 2 5 1 .313
39th Park Ridge White Grizzlies 3 7 .300
40th Deerfield Red 2 5 .286
40th Evanston Dark Knights 2 5 .286
40th Evanston Yellow Jackets 2 5 .286
43rd Ken-Winnetka Blue 2 6 1 .278
44th Park Ridge Navy Seals 2 6 .250
44th Park Ridge Royal Blues 2 6 .250
44th Des Plaines Knuckleheads 2 6 .250
44th Highland Park Sun Devils 2 6 .250
48th Deerfield Blue 2 7 .222
49th Glencoe Orange 1 5 .167
50th Glencoe Green 1 6 .143
51st Park Ridge Blue Generals 1 7 .125
52nd Evanston R.H.C.P. 6 .000
53rd Waukegan Bulldogs 7 .000
53rd Glenview White Sox 7 .000

Match Score
August 25, 2018 9:30 am Sunset Woods #3
Highland Park 1 Orangemen – Highland Park 3 Blue Devils
-:-
August 25, 2018 9:30 am Sunset Woods #1
Highland Park 6 Hawkeyes – Deerfield 4 Gray
-:-
August 25, 2018 9:30 am Sunset Woods #2
Highland Park 2 Sun Devils – Deerfield 1 Red
-:-
August 25, 2018 9:30 am West Ridge #1
Highland Park 7 Badgers – Deerfield 3 Blue
-:-
August 25, 2018 9:30 am Woodland #2
Deerfield 2 Royal – Highland Park 5 Tigers
-:-
August 25, 2018 11:00 am Mansfield South
Morton Grove 2 Mayhem – Des Plaines 2 Knuckleheads
-:-
August 25, 2018 11:15 am Sunset Woods #3
Highland Park 9 Huskies – Highland Park 1 Orangemen
-:-
August 25, 2018 11:15 am Sunset Woods #1
Highland Park 2 Sun Devils – Highland Park 6 Hawkeyes
-:-
August 25, 2018 11:15 am Sunset Woods #2
Highland Park 4 Tar Heels – Highland Park 8 Ducks
-:-
August 25, 2018 11:15 am West Ridge #2
Highland Park 7 Badgers – Ken-Winnetka 2 Green
-:-
August 25, 2018 1:30 pm Mansfield South
Morton Grove 3 Knights – Des Plaines 3 Freight Trains
-:-
August 26, 2018 12:00 pm Kalina Field
Park Ridge 1 Black Storm – Park Ridge 2 Grey Dogs
-:-
August 26, 2018 12:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 7 Red Raiders – Park Ridge 9 White Grizzlies
-:-
August 26, 2018 1:00 pm McNally North
Skokie Youth – Morton Grove 1 Rattlesnakes
-:-
August 26, 2018 2:00 pm Kalina Field
Park Ridge 3 Blue Bombers – Park Ridge 6 Navy Seals
-:-
August 26, 2018 2:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 5 Blue Generals – Des Plaines 1 Panthers
-:-
August 26, 2018 4:00 pm Kalina Field
Park Ridge 4 Green Wave – Park Ridge 8 Royal Blues
-:-
September 1, 2018 9:30 am Woodland 2
Deerfield 3 Blue – Deerfield 4 Gray
-:-
September 1, 2018 11:30 am Woodland 2
Deerfield 1 Red – Deerfield 2 Royal
-:-
September 4, 2018 6:00 pm Harrer Park
Morton Grove 3 Knights – Skokie Youth
-:-
September 5, 2018 6:00 pm Harrer Park
Morton Grove 1 Rattlesnakes – Morton Grove 2 Mayhem
-:-
September 8, 2018 9:00 am Berlin Field
Glencoe 4 Destroyers – Highland Park 1 Orangemen
-:-
September 8, 2018 9:30 am Lincoln Park West
Highland Park 8 Ducks – Highland Park 3 Blue Devils
-:-
September 8, 2018 9:30 am Lincoln Park East
Highland Park 6 Hawkeyes – Highland Park 9 Huskies
-:-
September 8, 2018 9:30 am Woodland 2
Deerfield 1 Red – Waukegan 1 Yankees
-:-
September 8, 2018 9:30 am Woodland 1
Deerfield 3 Blue – Highland Park 2 Sun Devils
-:-
September 8, 2018 10:00 am Central Elementary School
Des Plaines 2 Knuckleheads – Des Plaines 3 Freight Trains
-:-
September 8, 2018 10:00 am Hibbard South
Wilmette 1 Stingers – Wilmette 2 Blue
-:-
September 8, 2018 10:00 am Central Park East
Skokie Indians Cubs – Wilmette 5 MuckDogs
-:-
September 8, 2018 10:00 am Willow Park
Ken-Winnetka 2 Green – Skokie Indians Yankees
-:-
September 8, 2018 11:00 am Berlin Field
Glencoe 3 Green – Glencoe 1 Red
-:-
September 8, 2018 11:15 am West Ridge #1
Highland Park 4 Tar Heels – Highland Park 5 Tigers
-:-
September 8, 2018 11:15 am Lincoln Park West
Highland Park 3 Blue Devils – Highland Park 9 Huskies
-:-
September 8, 2018 11:30 am Woodland 2
Deerfield 2 Royal – Waukegan 2 Bulldogs
-:-
September 8, 2018 11:30 am Woodland 1
Deerfield 4 Gray – Highland Park 7 Badgers
-:-
September 8, 2018 12:00 pm Mansfield South
Morton Grove 2 Mayhem – Ken-Winnetka 1 Blue
-:-
September 8, 2018 2:00 pm Apollo Northwest
Glenview White Sox – Morton Grove 3 Knights
-:-
September 8, 2018 2:30 pm Mansfield South
Morton Grove 1 Rattlesnakes – Des Plaines 1 Panthers
-:-
September 8, 2018 3:30 pm Hibbard South
Wilmette 3 Mustangs – Wilmette 4 Wolverines
-:-
September 9, 2018 11:00 am Hibbard North
Wilmette 3 Mustangs – Skokie Indians Yankees
-:-
September 9, 2018 11:00 am McNally North
Skokie Youth – Skokie Indians White Sox
-:-
September 9, 2018 11:30 am Central Park East
Skokie Indians Cubs – Glenview White Sox
-:-
September 9, 2018 12:00 pm Kalina Field
Park Ridge 2 Grey Dogs – Park Ridge 3 Blue Bombers
-:-
September 9, 2018 12:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 8 Royal Blues – Park Ridge 1 Black Storm
-:-
September 9, 2018 12:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 3 Freight Trains – Park Ridge 7 Red Raiders
-:-
September 9, 2018 12:00 pm Hibbard South
Wilmette 5 MuckDogs – Wilmette 1 Stingers
-:-
September 9, 2018 12:00 pm Woodland 2
Deerfield 2 Royal – Deerfield 3 Blue
-:-
September 9, 2018 12:00 pm Berlin Field
Glencoe 1 Red – Glencoe 2 Orange
-:-
September 9, 2018 2:00 pm Kalina Field
Park Ridge 4 Green Wave – Park Ridge 9 White Grizzlies
-:-
September 9, 2018 2:00 pm Woodland 2
Deerfield 4 Gray – Deerfield 1 Red
-:-
September 9, 2018 2:30 pm Hibbard South
Wilmette 4 Wolverines – Wilmette 2 Blue
-:-
September 9, 2018 2:30 pm Berlin Field
Glencoe 4 Destroyers – Glencoe 3 Green
-:-
September 9, 2018 4:00 pm Kalina Field
Park Ridge 5 Blue Generals – Park Ridge 6 Navy Seals
-:-
September 10, 2018 6:00 pm Harrer Park #2
Skokie Indians White Sox – Morton Grove 2 Mayhem
-:-
September 13, 2018 5:45 pm Danny Cuniff
Highland Park 5 Tigers – Highland Park 8 Ducks
-:-
September 14, 2018 5:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 9 White Grizzlies – Park Ridge 3 Blue Bombers
-:-
September 14, 2018 6:00 pm Terminal Park
Skokie Indians Yankees – Skokie Indians Cubs
-:-
September 14, 2018 6:00 pm Willow Park
Ken-Winnetka 1 Blue – Ken-Winnetka 2 Green
-:-
September 14, 2018 7:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 6 Navy Seals – Park Ridge 8 Royal Blues
-:-
September 15, 2018 9:00 am Willow Park
Ken-Winnetka 2 Green – Wilmette 4 Wolverines
-:-
September 15, 2018 9:30 am Lincoln Park East
Highland Park 1 Orangemen – Highland Park 4 Tar Heels
-:-
September 15, 2018 9:30 am Lincoln Park West
Highland Park 7 Badgers – Highland Park 9 Huskies
-:-
September 15, 2018 9:30 am Sunset Woods #1
Highland Park 8 Ducks – Deerfield 3 Blue
-:-
September 15, 2018 9:30 am Sunset Woods #2
Highland Park 5 Tigers – Highland Park 6 Hawkeyes
-:-
September 15, 2018 9:30 am Sunset Woods #3
Highland Park 2 Sun Devils – Glencoe 1 Red
-:-
September 15, 2018 9:30 am Dugdale Park
Waukegan 1 Yankees – Glencoe 2 Orange
-:-
September 15, 2018 9:30 am Woodland 2
Deerfield 4 Gray – Deerfield 2 Royal
-:-
September 15, 2018 10:00 am Crowley North
Glenview White Sox – Des Plaines 3 Freight Trains
-:-
September 15, 2018 10:00 am Central Elementary School
Des Plaines 1 Panthers – Des Plaines 2 Knuckleheads
-:-
September 15, 2018 11:00 am Hibbard South
Wilmette 2 Blue – Morton Grove 2 Mayhem
-:-
September 15, 2018 11:15 am Lincoln Park East
Highland Park 9 Huskies – Highland Park 4 Tar Heels
-:-
September 15, 2018 11:15 am Sunset Woods #1
Highland Park 3 Blue Devils – Highland Park 6 Hawkeyes
-:-
September 15, 2018 11:15 am Sunset Woods #3
Highland Park 2 Sun Devils – Skokie Indians Yankees
-:-
September 15, 2018 11:15 am Lincoln Park West
Highland Park 1 Orangemen – Deerfield 1 Red
-:-
September 15, 2018 11:30 am Dugdale Park
Waukegan 2 Bulldogs – Glencoe 4 Destroyers
-:-
September 15, 2018 11:30 am Willow Park
Ken-Winnetka 1 Blue – Morton Grove 3 Knights
-:-
September 15, 2018 3:30 pm Hibbard South
Wilmette 3 Mustangs – Wilmette 5 MuckDogs
-:-
September 16, 2018 11:00 am Westbrook West
Glenview White Sox – Skokie Indians White Sox
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Kalina Field
Park Ridge 4 Green Wave – Park Ridge 6 Navy Seals
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 5 Blue Generals – Park Ridge 8 Royal Blues
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 1 Panthers – Park Ridge 1 Black Storm
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Hibbard South
Wilmette 4 Wolverines – Wilmette 1 Stingers
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Clavey Field 2
Deerfield 3 Blue – Waukegan 1 Yankees
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Berlin Field
Glencoe 3 Green – Deerfield 1 Red
-:-
September 16, 2018 2:00 pm Kalina Field
Park Ridge 9 White Grizzlies – Skokie Youth
-:-
September 16, 2018 2:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 3 Blue Bombers – Park Ridge 7 Red Raiders
-:-
September 16, 2018 2:30 pm Woodland 2
Deerfield 4 Gray – Waukegan 2 Bulldogs
-:-
September 16, 2018 2:30 pm Hibbard South
Wilmette 2 Blue – Wilmette 5 MuckDogs
-:-
September 16, 2018 2:30 pm Berlin Field
Glencoe 2 Orange – Deerfield 2 Royal
-:-
September 16, 2018 4:00 pm Kalina Field
Park Ridge 2 Grey Dogs – Des Plaines 2 Knuckleheads
-:-
September 17, 2018 6:00 pm Terminal Park
Skokie Youth – Skokie Indians Yankees
-:-
September 19, 2018 6:00 pm Harrer Park
Morton Grove 2 Mayhem – Morton Grove 3 Knights
-:-
September 21, 2018 5:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 9 White Grizzlies – Park Ridge 6 Navy Seals
-:-
September 21, 2018 7:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 7 Red Raiders – Park Ridge 1 Black Storm
-:-
September 22, 2018 9:00 am Berlin Field
Glencoe 2 Orange – Highland Park 2 Sun Devils
-:-
September 22, 2018 9:00 am Willow Park
Ken-Winnetka 1 Blue – Waukegan 1 Yankees
-:-
September 22, 2018 9:30 am Woodland 2
Deerfield 2 Royal – Highland Park 6 Hawkeyes
-:-
September 22, 2018 9:30 am Woodland 1
Deerfield 3 Blue – Highland Park 4 Tar Heels
-:-
September 22, 2018 9:30 am Sunset Woods #1
Highland Park 1 Orangemen – Highland Park 5 Tigers
-:-
September 22, 2018 9:30 am Central Park East
Skokie Indians Cubs – Highland Park 7 Badgers
-:-
September 22, 2018 11:00 am Berlin Field
Glencoe 3 Green – Highland Park 8 Ducks
-:-
September 22, 2018 11:30 am Woodland 2
Deerfield 1 Red – Highland Park 3 Blue Devils
-:-
September 22, 2018 11:30 am Willow Park
Ken-Winnetka 2 Green – Waukegan 2 Bulldogs
-:-
September 22, 2018 11:30 am Central Park East
Skokie Indians Yankees – Highland Park 7 Badgers
-:-
September 22, 2018 11:30 am Woodland #1
Deerfield 4 Gray – Glenview White Sox
-:-
September 22, 2018 12:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 3 Freight Trains – Des Plaines 1 Panthers
-:-
September 22, 2018 2:00 pm Sunset Woods #1
Highland Park 9 Huskies – Evanston 3 Blue Demons
-:-
September 22, 2018 2:30 pm Central Elementary School
Des Plaines 2 Knuckleheads – Morton Grove 1 Rattlesnakes
-:-
September 22, 2018 3:30 pm Hibbard North
Wilmette 1 Stingers – Wilmette 3 Mustangs
-:-
September 23, 2018 12:00 pm Kalina Field
Park Ridge 9 White Grizzlies – Park Ridge 2 Grey Dogs
-:-
September 23, 2018 12:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 6 Navy Seals – Park Ridge 1 Black Storm
-:-
September 23, 2018 12:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 3 Freight Trains – Park Ridge 3 Blue Bombers
-:-
September 23, 2018 12:00 pm McNally North
Skokie Youth – Skokie Indians Cubs
-:-
September 23, 2018 1:00 pm Berlin Field
Glencoe 1 Red – Wilmette 1 Stingers
-:-
September 23, 2018 1:00 pm Dugdale Park
Waukegan 1 Yankees – Waukegan 2 Bulldogs
-:-
September 23, 2018 2:00 pm Kalina Field
Park Ridge 8 Royal Blues – Des Plaines 2 Knuckleheads
-:-
September 23, 2018 2:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 4 Green Wave – Des Plaines 1 Panthers
-:-
September 23, 2018 3:00 pm Hibbard South
Wilmette 4 Wolverines – Skokie Indians White Sox
-:-
September 23, 2018 3:00 pm Takiff Center
Glencoe 2 Orange – Glencoe 4 Destroyers
-:-
September 23, 2018 3:30 pm Berlin Field
Glencoe 3 Green – Deerfield 4 Gray
-:-
September 23, 2018 4:00 pm Kalina Field
Park Ridge 5 Blue Generals – Park Ridge 7 Red Raiders
-:-
September 23, 2018 5:00 pm Hibbard South
Wilmette 2 Blue – Wilmette 3 Mustangs
-:-
September 25, 2018 6:00 pm Harrer Park
Morton Grove 1 Rattlesnakes – Skokie Indians White Sox
-:-
September 26, 2018 6:00 pm Harrer Park
Morton Grove 2 Mayhem – Skokie Youth
-:-
September 26, 2018 6:00 pm Willow Park
Ken-Winnetka 1 Blue – Glencoe 1 Red
-:-
September 28, 2018 5:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 7 Red Raiders – Park Ridge 4 Green Wave
-:-
September 28, 2018 6:00 pm Willow Park
Ken-Winnetka 2 Green – Ken-Winnetka 1 Blue
-:-
September 28, 2018 7:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 2 Grey Dogs – Park Ridge 5 Blue Generals
-:-
September 29, 2018 9:30 am Dugdale Park
Waukegan 1 Yankees – Highland Park 2 Sun Devils
-:-
September 29, 2018 9:30 am Sunset Woods #3
Highland Park 8 Ducks – Highland Park 1 Orangemen
-:-
September 29, 2018 9:30 am Sunset Woods #1
Highland Park 5 Tigers – Deerfield 3 Blue
-:-
September 29, 2018 9:30 am Sunset Woods #2
Highland Park 3 Blue Devils – Deerfield 4 Gray
-:-
September 29, 2018 9:30 am Danny Cunniff #2
Highland Park 4 Tar Heels – Glencoe 3 Green
-:-
September 29, 2018 9:30 am Woodland 2
Deerfield 1 Red – Ken-Winnetka 2 Green
-:-
September 29, 2018 10:00 am Hibbard South
Wilmette 2 Blue – Skokie Indians Cubs
-:-
September 29, 2018 10:00 am Hibbard North
Wilmette 3 Mustangs – Ken-Winnetka 1 Blue
-:-
September 29, 2018 10:00 am Devonshire Park
Skokie Indians Yankees – Wilmette 5 MuckDogs
-:-
September 29, 2018 11:15 am Sunset Woods #1
Highland Park 3 Blue Devils – Highland Park 5 Tigers
-:-
September 29, 2018 11:15 am Danny Cunniff #2
Highland Park 6 Hawkeyes – Highland Park 4 Tar Heels
-:-
September 29, 2018 11:15 am West Ridge #1
Highland Park 9 Huskies – Deerfield 2 Royal
-:-
September 29, 2018 11:30 am Dugdale Park
Waukegan 2 Bulldogs – Highland Park 7 Badgers
-:-
September 29, 2018 2:00 pm Mansfield South
Morton Grove 3 Knights – Wilmette 1 Stingers
-:-
September 29, 2018 2:00 pm Mansfield South
Morton Grove 1 Rattlesnakes – Glenview White Sox
-:-
September 29, 2018 3:30 pm Hibbard South
Wilmette 4 Wolverines – Glencoe 4 Destroyers
-:-
September 30, 2018 12:00 pm Kalina Field
Park Ridge 6 Navy Seals – Park Ridge 7 Red Raiders
-:-
September 30, 2018 12:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 2 Knuckleheads – Park Ridge 5 Blue Generals
-:-
September 30, 2018 12:00 pm Berlin Field
Glencoe 2 Orange – Wilmette 2 Blue
-:-
September 30, 2018 12:00 pm Hibbard South
Wilmette 5 MuckDogs – Wilmette 4 Wolverines
-:-
September 30, 2018 12:00 pm Clavey Field 2
Deerfield 1 Red – Deerfield 3 Blue
-:-
September 30, 2018 2:00 pm Kalina Field
Park Ridge 8 Royal Blues – Park Ridge 2 Grey Dogs
-:-
September 30, 2018 2:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 1 Panthers – Park Ridge 9 White Grizzlies
-:-
September 30, 2018 2:00 pm Berlin Field
Glencoe 3 Green – Wilmette 3 Mustangs
-:-
September 30, 2018 2:00 pm McNally North
Skokie Youth – Glencoe 4 Destroyers
-:-
September 30, 2018 2:30 pm Hibbard South
Wilmette 1 Stingers – Skokie Indians White Sox
-:-
September 30, 2018 4:00 pm Kalina Field
Park Ridge 1 Black Storm – Park Ridge 3 Blue Bombers
-:-
September 30, 2018 4:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 3 Freight Trains – Park Ridge 4 Green Wave
-:-
September 30, 2018 4:00 pm Berlin Field
Glencoe 1 Red – Deerfield 2 Royal
-:-
October 1, 2018 6:00 pm Terminal Park
Skokie Indians White Sox – Skokie Indians Cubs
-:-
October 3, 2018 5:45 pm Kalina Field
Park Ridge 1 Black Storm – Park Ridge 5 Blue Generals
-:-
October 3, 2018 6:00 pm Harrer Park
Morton Grove 3 Knights – Morton Grove 1 Rattlesnakes
-:-
October 5, 2018 5:45 pm Hinkley Field 3
Park Ridge 3 Blue Bombers – Park Ridge 8 Royal Blues
-:-
October 6, 2018 9:30 am Woodland 1
Deerfield 2 Royal – Highland Park 1 Orangemen
-:-
October 6, 2018 9:30 am Woodland 2
Deerfield 4 Gray – Highland Park 2 Sun Devils
-:-
October 6, 2018 9:30 am West Ridge #1
Highland Park 4 Tar Heels – Deerfield 1 Red
-:-
October 6, 2018 9:30 am Sunset Woods #2
Highland Park 7 Badgers – Glencoe 2 Orange
-:-
October 6, 2018 9:30 am Sunset Woods #1
Highland Park 8 Ducks – Waukegan 2 Bulldogs
-:-
October 6, 2018 10:00 am Hibbard South
Wilmette 5 MuckDogs – Ken-Winnetka 2 Green
-:-
October 6, 2018 10:00 am Central Park East
Skokie Indians Yankees – Wilmette 2 Blue
-:-
October 6, 2018 10:00 am Berlin Field
Glencoe 4 Destroyers – Glencoe 1 Red
-:-
October 6, 2018 11:15 am Sunset Woods #2
Highland Park 5 Tigers – Waukegan 1 Yankees
-:-
October 6, 2018 11:15 am Sunset Woods #1
Highland Park 6 Hawkeyes – Highland Park 8 Ducks
-:-
October 6, 2018 11:15 am West Ridge #1
Highland Park 9 Huskies – Wilmette 3 Mustangs
-:-
October 6, 2018 11:30 am Woodland 2
Deerfield 3 Blue – Highland Park 3 Blue Devils
-:-
October 6, 2018 12:00 pm Central Elementary School
Des Plaines 2 Knuckleheads – Glenview White Sox
-:-
October 6, 2018 12:30 pm Central Park East
Skokie Indians Cubs – Morton Grove 2 Mayhem
-:-
October 6, 2018 2:00 pm Mansfield South
Morton Grove 1 Rattlesnakes – Wilmette 4 Wolverines
-:-
October 6, 2018 2:30 pm Central Elementary School
Des Plaines 1 Panthers – Morton Grove 3 Knights
-:-
October 6, 2018 3:30 pm Hibbard South
Wilmette 1 Stingers – Ken-Winnetka 1 Blue
-:-
October 7, 2018 12:00 pm Kalina Field
Park Ridge 1 Black Storm – Park Ridge 4 Green Wave
-:-
October 7, 2018 12:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 8 Royal Blues – Park Ridge 9 White Grizzlies
-:-
October 7, 2018 12:00 pm Berlin Field
Glencoe 1 Red – Glenview White Sox
-:-
October 7, 2018 12:00 pm Central Park East
Skokie Indians White Sox – Skokie Youth
-:-
October 7, 2018 1:00 pm Dugdale Park
Waukegan 2 Bulldogs – Waukegan 1 Yankees
-:-
October 7, 2018 2:00 pm Kalina Field
Park Ridge 6 Navy Seals – Des Plaines 3 Freight Trains
-:-
October 7, 2018 2:00 pm Northwest Park 12a
Park Ridge 3 Blue Bombers – Park Ridge 5 Blue Generals
-:-
October 7, 2018 2:00 pm Berlin Field
Glencoe 2 Orange – Glencoe 3 Green
-:-
October 7, 2018 4:00 pm Kalina Field
Park Ridge 7 Red Raiders – Park Ridge 2 Grey Dogs
-:-
October 7, 2018 4:00 pm Hibbard South
Wilmette 5 MuckDogs – Highland Park 9 Huskies
-:-
October 7, 2018 4:00 pm Berlin Field
Glencoe 4 Destroyers – Ken-Winnetka 2 Green
-:-
October 8, 2018 5:45 pm Kalina Field
Park Ridge 2 Grey Dogs – Park Ridge 4 Green Wave
-:-