Colt Schedule

NOTE: The HOME team is listed first.

Match Score
June 1, 2019 10:00 am Faulkner Field
Gurnee Red Sox CBA Mustangs

-:-

June 1, 2019 11:00 am New Trier Freshman Field
New Trier Knights Oriole Park Cubs

-:-

June 1, 2019 11:00 am Maine South High School
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

June 1, 2019 12:30 pm Faulkner Field
Gurnee Cubs CBA Mustangs

-:-

June 1, 2019 2:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Elmhurst Baseball

-:-

June 1, 2019 3:30 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Oak Park

-:-

June 1, 2019 5:30 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Warriors Berkeley Navy

-:-

June 1, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Villa Park

-:-

June 1, 2019 7:00 pm Curtis Granderson Stadium
Dunham Park 1 Dash Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 2, 2019 5:30 pm Dunham Park
Dunham Park 2 Reapers CBA Mustangs

-:-

June 3, 2019 6:00 pm Community Park Field #7
Lisle Woodridge Bulls

-:-

June 3, 2019 7:00 pm Portage Park
Dunham Park 1 Dash Portage Park 1 Diamondbacks

-:-

June 3, 2019 8:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Villa Park

-:-

June 4, 2019 5:45 pm Humboldt Park
Humboldt Park Outlaws Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 4, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Kilbourn Park Warriors

-:-

June 4, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 2 Brewers Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

June 4, 2019 8:00 pm Springfield Park
Bloomingdale Oriole Park Cubs

-:-

June 5, 2019 6:00 pm TBD
Lombard Lightening Wheaton

-:-

June 6, 2019 6:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Bloomingdale

-:-

June 6, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Lisle

-:-

June 6, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge 2 Purple (Sweilem) Humboldt Park Outlaws

-:-

June 6, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

June 7, 2019 5:45 pm Laramie Park
CBA Mustangs New Trier Knights

-:-

June 7, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Deerfield

-:-

June 8, 2019 9:30 am Southwest Park
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Villa Park

-:-

June 8, 2019 10:00 am Faulkner Field
Gurnee Red Sox Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

June 8, 2019 11:00 am Portage Park
Portage Park 2 Brewers Deerfield

-:-

June 8, 2019 12:30 pm Janes Park
Woodridge Bulls Carol Stream

-:-

June 8, 2019 12:30 pm Faulkner Field
Gurnee Cubs New Trier Knights

-:-

June 8, 2019 12:30 pm MacArthur Middle School
Berkeley Navy Wheaton

-:-

June 8, 2019 1:30 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Skokie Indians

-:-

June 8, 2019 4:30 pm Polk West
Schaumburg Flyers Fenton Bison

-:-

June 8, 2019 5:30 pm Dunham Park
Dunham Park 1 Dash CBA Mustangs

-:-

June 8, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Oak Park

-:-

June 9, 2019 12:00 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Bedford Park

-:-

June 9, 2019 1:30 pm Community Park Field #7
Lisle Lombard Colt

-:-

June 9, 2019 7:00 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Elmhurst Baseball

-:-

June 9, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 10, 2019 5:30 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

June 10, 2019 7:00 pm Portage Park
Dunham Park 1 Dash Portage Park 2 Brewers

-:-

June 10, 2019 8:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 11, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Lombard Lightening

-:-

June 11, 2019 6:00 pm River Park
Northside College Prep Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

June 11, 2019 7:00 pm Portage Park
Dunham Park 2 Reapers Portage Park 1 Diamondbacks

-:-

June 11, 2019 8:15 pm Armstrong #3
Carol Stream Elmhurst Baseball

-:-

June 12, 2019 5:45 pm Janes Park
Woodridge Bulls Wheaton

-:-

June 12, 2019 6:00 pm New Trier Freshman Field
New Trier Knights Kilbourn Park Warriors

-:-

June 12, 2019 6:00 pm Community Park Field #7
Lisle Schaumburg Flyers

-:-

June 12, 2019 6:00 pm Ed Glancy Field
BIG Barnstormers Hodgkins Marauders

-:-

June 12, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 2 Brewers Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 12, 2019 8:00 pm Jewett Park
Deerfield Gurnee Phillies

-:-

June 13, 2019 6:00 pm TBD
Lombard Lightening Schaumburg Flyers

-:-

June 13, 2019 6:00 pm Humboldt Park
Humboldt Park Outlaws Northside College Prep

-:-

June 13, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

June 13, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Glenview Colt

-:-

June 13, 2019 8:00 pm Springfield Park
Bloomingdale Woodridge Bulls

-:-

June 13, 2019 8:15 pm Armstrong #3
Carol Stream Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

June 14, 2019 8:00 pm Laramie Park
Skokie Indians CBA Mustangs

-:-

June 14, 2019 8:00 pm Jewett Park
Deerfield Villa Park

-:-

June 15, 2019 10:00 am Faulkner Field
Gurnee Cubs Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 15, 2019 10:00 am Michael Madigan Park
Hodgkins Marauders Humboldt Park Outlaws

-:-

June 15, 2019 11:00 am Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks CBA Mustangs

-:-

June 15, 2019 11:00 am New Trier Freshman Field
New Trier Knights Schaumburg Flyers

-:-

June 15, 2019 11:00 am Bedford Park
Bedford Park Fenton Bison

-:-

June 15, 2019 12:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Dunham Park 1 Dash

-:-

June 15, 2019 12:30 pm Faulkner Field
Gurnee Phillies Oriole Park Cubs

-:-

June 15, 2019 1:30 pm Portage Park
CBA Mustangs Portage Park 2 Brewers

-:-

June 15, 2019 3:00 pm Janes Park
Woodridge Bulls Oak Park

-:-

June 15, 2019 3:00 pm Atten Park #16
Wheaton Elmhurst Baseball

-:-

June 15, 2019 3:30 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Deerfield

-:-

June 15, 2019 8:00 pm TBD
Melrose Park Thorns Berkeley Navy

-:-

June 16, 2019 12:00 pm Fenton High School
Fenton Bison Carol Stream

-:-

June 16, 2019 12:00 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Hodgkins Marauders

-:-

June 16, 2019 1:00 pm Community Park Field #7
Lisle Bloomingdale

-:-

June 16, 2019 3:00 pm Dunham Park
Dunham Park 1 Dash New Trier Knights

-:-

June 16, 2019 7:00 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Skokie Indians

-:-

June 16, 2019 8:00 pm Berens Park #2
Elmhurst Little League District 10 Kilbourn Park Warriors

-:-

June 17, 2019 6:00 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Bedford Park

-:-

June 17, 2019 7:00 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Warriors Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 17, 2019 8:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Oak Park

-:-

June 17, 2019 8:15 pm Armstrong #1
Carol Stream Woodridge Bulls

-:-

June 18, 2019 5:45 pm Humboldt Park
Humboldt Park Outlaws Dunham Park 1 Dash

-:-

June 18, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Lombard Colt

-:-

June 18, 2019 6:00 pm River Park
Northside College Prep OPEN

-:-

June 18, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge 2 Purple (Sweilem) Glenview Colt

-:-

June 18, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Hodgkins Marauders

-:-

June 19, 2019 6:00 pm New Trier Freshman Field
New Trier Knights Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

June 19, 2019 6:00 pm Community Park Field #7
Lisle Wheaton

-:-

June 19, 2019 6:00 pm Fenton High School
Fenton Bison Lombard Lightening

-:-

June 19, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 20, 2019 5:30 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Woodridge Bulls

-:-

June 20, 2019 6:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Carol Stream

-:-

June 20, 2019 6:00 pm Humboldt Park
Humboldt Park Outlaws Kilbourn Park Warriors

-:-

June 20, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Bloomingdale

-:-

June 20, 2019 6:00 pm TBD
Melrose Park Thorns Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

June 20, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 2 Brewers Oriole Park Cubs

-:-

June 20, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Lombard Lightening

-:-

June 20, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Patriots CBA Mustangs

-:-

June 21, 2019 6:00 pm Maine South High School
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Deerfield

-:-

June 21, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Kilbourn Park Knights

-:-

June 22, 2019 10:00 am Faulkner Field
Gurnee Red Sox Kilbourn Park Warriors

-:-

June 22, 2019 10:00 am Michael Madigan Field
Midway Pirates Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 22, 2019 11:00 am Portage Park
Portage Park 2 Brewers New Trier Knights

-:-

June 22, 2019 12:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park Villa Park

-:-

June 22, 2019 12:00 pm Fenton High School
Fenton Bison Elmhurst Baseball

-:-

June 22, 2019 12:00 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Oriole Park Cubs

-:-

June 22, 2019 12:30 pm Faulkner Field
Gurnee Cubs Schaumburg Flyers

-:-

June 22, 2019 1:30 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Berkeley Navy

-:-

June 22, 2019 3:00 pm Faulkner Field
Gurnee Phillies Schaumburg Flyers

-:-

June 22, 2019 3:00 pm Atten Park #16
Wheaton Carol Stream

-:-

June 22, 2019 3:30 pm Conrad Park 1
Elmhurst Youth Baseball White Sox Woodridge Bulls

-:-

June 22, 2019 5:30 pm Springfield Park
Bloomingdale Humboldt Park Outlaws

-:-

June 22, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Lisle

-:-

June 22, 2019 7:00 pm Jewett Park
Deerfield Dunham Park 1 Dash

-:-

June 22, 2019 7:00 pm Laramie Park
Skokie Indians Kilbourn Park Knights

-:-

June 23, 2019 10:00 am Fenton High School
Fenton Bison Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 23, 2019 1:00 pm Maine South High School
Park Ridge 2 Purple (Sweilem) Oriole Park Cubs

-:-

June 23, 2019 1:00 pm Community Park Field #7
Lisle Berkeley Navy

-:-

June 23, 2019 1:00 pm Smith Park
Windy City Wildcats Skokie Indians

-:-

June 23, 2019 3:30 pm Smith Park
Windy City Wildcats Kilbourn Park Knights

-:-

June 23, 2019 4:30 pm Polk West
Schaumburg Flyers Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 23, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Dunham Park 1 Dash

-:-

June 23, 2019 8:00 pm Berens Park #2
Elmhurst Little League District 10 Melrose Park Thorns

-:-

June 24, 2019 5:45 pm Jewett Park
Deerfield New Trier Knights

-:-

June 24, 2019 6:00 pm TBD
Lombard Lightening Melrose Park Thorns

-:-

June 24, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Villa Park

-:-

June 25, 2019 6:00 pm New Trier Freshman Field
New Trier Knights Humboldt Park Outlaws

-:-

June 25, 2019 6:00 pm TBD
Wheaton Schaumburg Flyers

-:-

June 25, 2019 6:00 pm River Park
Northside College Prep Kilbourn Park Warriors

-:-

June 25, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 2 Brewers Skokie Youth Aces

-:-

June 25, 2019 7:30 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Oak Park

-:-

June 25, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Gurnee Cubs

-:-

June 26, 2019 5:45 pm Janes Park
Woodridge Bulls Lisle

-:-

June 26, 2019 5:45 pm MacArthur Middle School
Berkeley Navy Bedford Park

-:-

June 26, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park Kilbourn Park Warriors

-:-

June 26, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Melrose Park Thorns

-:-

June 26, 2019 6:00 pm Gage Park
Gage Park Blue Jays Hodgkins Marauders

-:-

June 26, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Oriole Park Cubs

-:-

June 26, 2019 8:00 pm Springfield Park
Bloomingdale Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 26, 2019 8:00 pm Donovan Park
Donovan Park Dragons Northside College Prep

-:-

June 27, 2019 5:30 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

June 27, 2019 5:45 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Dunham Park 2 Reapers

-:-

June 27, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge 2 Purple (Sweilem) Schaumburg Flyers

-:-

June 27, 2019 6:00 pm Faulkner Field
Gurnee Cubs Deerfield

-:-

June 27, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

June 27, 2019 7:00 pm Michael Madigan Park
Hodgkins Marauders Northside College Prep

-:-

June 28, 2019 6:00 pm Fenton High School
Fenton Bison Villa Park

-:-

June 28, 2019 7:00 pm McGuane Park
McGuane Dodgers Dunham Park 1 Dash

-:-

June 28, 2019 7:00 pm Michael Madigan Field
Midway Pirates Kilbourn Park Knights

-:-

June 28, 2019 8:00 pm Laramie Park
Skokie Indians Glenview Colt

-:-

June 29, 2019 10:00 am Faulkner Field
Gurnee Red Sox Berkeley Navy

-:-

June 29, 2019 10:00 am TBD
Kankakee CBA Mustangs

-:-

June 29, 2019 11:00 am Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Deerfield

-:-

June 29, 2019 12:00 pm TBD
Kankakee CBA Mustangs

-:-

June 29, 2019 12:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park Carol Stream

-:-

June 29, 2019 12:30 pm Faulkner Field
Gurnee Cubs Berkeley Navy

-:-

June 29, 2019 12:30 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Knights Midway Aviators

-:-

June 29, 2019 1:30 pm Portage Park
Portage Park 2 Brewers Skokie Indians

-:-

June 29, 2019 3:00 pm Faulkner Field
Gurnee Phillies New Trier Knights

-:-

June 29, 2019 3:00 pm Atten Park #16
Wheaton Fenton Bison

-:-

June 29, 2019 3:30 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Lisle

-:-

June 29, 2019 5:00 pm Southwest Park
Park Ridge 2 Purple (Sweilem) Bloomingdale

-:-

June 29, 2019 7:00 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Warriors Melrose Park Thorns

-:-

June 29, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt OPEN

-:-

June 30, 2019 12:00 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Wheaton

-:-

June 30, 2019 12:30 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Knights Richton Park Panthers Black

-:-

June 30, 2019 1:00 pm Southwest Park
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) New Trier Knights

-:-

June 30, 2019 3:00 pm Smith Park
Windy City Wildcats Skokie Youth Aces

-:-

June 30, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Schaumburg Flyers

-:-

June 30, 2019 8:00 pm Berens Park #2
Elmhurst Little League District 10 Humboldt Park Outlaws

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Dunham Park
Dunham Park 2 Reapers Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Community Park Field #7
Lisle Carol Stream

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Glenview Colt

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Cornell Park
Hyde Park Legends Hodgkins Marauders

-:-

July 1, 2019 7:00 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Warriors Dunham Park 1 Dash

-:-

July 1, 2019 7:00 pm TBD
Melrose Park Thorns Elmhurst Baseball

-:-

July 1, 2019 7:00 pm Michael Madigan Park
Midway Aviators Northside College Prep

-:-

July 1, 2019 7:45 pm Janes Park
Woodridge Bulls Berkeley Navy

-:-

July 1, 2019 7:45 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Deerfield

-:-

July 2, 2019 6:00 pm Conrad Park
Elmhurst Little League District 10 Kilbourn Park Knights

-:-

July 2, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Wheaton

-:-

July 2, 2019 6:00 pm Humboldt Park
Humboldt Park Outlaws Melrose Park Thorns

-:-

July 2, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Lombard Colt

-:-

July 2, 2019 6:00 pm River Park
Northside College Prep Skokie Youth Aces

-:-

July 2, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Hodgkins Marauders

-:-

July 2, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt New Trier Knights

-:-

July 2, 2019 8:00 pm Springfield Park
Bloomingdale Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

July 5, 2019 6:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Berkeley Navy

-:-

July 5, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Fenton Bison

-:-

July 5, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Lisle

-:-

July 6, 2019 10:00 am Faulkner Field
Gurnee Red Sox Deerfield

-:-

July 6, 2019 10:00 am Michael Madigan Field
Midway Pirates Humboldt Park Outlaws

-:-

July 6, 2019 10:00 am TBD
Kankakee Melrose Park Thorns

-:-

July 6, 2019 11:00 am Portage Park
Portage Park 2 Brewers Oak Park

-:-

July 6, 2019 11:00 am New Trier Freshman Field
New Trier Knights Kilbourn Park Knights

-:-

July 6, 2019 12:00 pm TBD
Kankakee Melrose Park Thorns

-:-

July 6, 2019 12:30 pm Michael Madigan Field
Midway Aviators Humboldt Park Outlaws

-:-

July 6, 2019 1:30 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Glenview Colt

-:-

July 6, 2019 2:30 pm Southwest Park
Park Ridge 2 Purple (Sweilem) Lombard Colt

-:-

July 6, 2019 3:00 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Warriors OPEN

-:-

July 6, 2019 3:00 pm Atten Park #16
Wheaton Bloomingdale

-:-

July 6, 2019 3:30 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Fenton Bison

-:-

July 6, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Woodridge Bulls

-:-

July 7, 2019 11:00 am MacArthur Middle School
Berkeley Navy Elmhurst Youth Baseball White Sox

-:-

July 7, 2019 12:00 pm Dunham Park
Dunham Park 2 Reapers New Trier Knights

-:-

July 7, 2019 2:00 pm Laramie Park
CBA Mustangs Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

July 7, 2019 2:30 pm Dunham Park
Dunham Park 1 Dash Skokie Indians

-:-

July 7, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Skokie Youth Aces

-:-

July 7, 2019 8:00 pm Berens Park #2
Elmhurst Little League District 10 Berkeley Navy

-:-

July 8, 2019 5:45 pm Janes Park
Woodridge Bulls Villa Park

-:-

July 8, 2019 5:45 pm MacArthur Middle School
Berkeley Navy Lisle

-:-

July 8, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Bloomingdale

-:-

July 8, 2019 7:00 pm Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Kilbourn Park Warriors

-:-

July 8, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Baseball Lombard Colt

-:-

July 8, 2019 8:00 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

July 8, 2019 8:00 pm Stevenson Park
Melrose Park Thorns Hodgkins Marauders

-:-

July 8, 2019 8:00 pm Jewett Park
Deerfield Skokie Indians

-:-

July 8, 2019 8:00 pm Laramie Park
Skokie Youth Aces OPEN

-:-

July 9, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park Humboldt Park Outlaws

-:-

July 9, 2019 6:00 pm River Park
Northside College Prep OPEN

-:-

July 9, 2019 7:00 pm Portage Park
Dunham Park 2 Reapers Portage Park 2 Brewers

-:-

July 9, 2019 7:30 pm Bedford Park
Bedford Park OPEN

-:-

July 10, 2019 5:45 pm MacArthur Middle School
Berkeley Navy Hodgkins Marauders

-:-

July 10, 2019 6:00 pm New Trier Freshman Field
New Trier Knights Deerfield

-:-

July 10, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Carol Stream

-:-

July 10, 2019 6:00 pm TBD
Lombard Lightening Schaumburg Flyers

-:-

July 10, 2019 6:00 pm Gage Park
Gage Park Blue Jays Northside College Prep

-:-

July 10, 2019 7:45 pm Janes Park
Woodridge Bulls Elmhurst Baseball

-:-

July 10, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Colt Bloomingdale

-:-

July 10, 2019 8:00 pm Laramie Park
Skokie Youth Aces Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

July 11, 2019 6:00 pm Community Park Field #7
Lisle Fenton Bison

-:-

July 11, 2019 6:00 pm Maine South High School
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Dunham Park 2 Reapers

-:-

July 11, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park Dunham Park 1 Dash

-:-

July 11, 2019 7:00 pm Michael Madigan Field
Hodgkins Marauders Lombard Lightening

-:-

July 11, 2019 7:30 pm Bedford Park
Bedford Park OPEN

-:-

July 11, 2019 8:00 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Glenview Colt

-:-

July 12, 2019 5:45 pm MacArthur Middle School
Berkeley Navy Villa Park

-:-

July 12, 2019 6:00 pm Polk West
Schaumburg Flyers Melrose Park Thorns

-:-

July 12, 2019 6:00 pm New Trier Freshman Field
New Trier Knights Skokie Indians

-:-

July 12, 2019 7:00 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Knights McGuane Dodgers

-:-

July 12, 2019 7:30 pm Madison Meadows Field #17
Lombard Colt Wheaton

-:-

July 12, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Patriots CBA Mustangs

-:-

July 13, 2019 10:00 am Fenton High School
Fenton Bison Berkeley Navy

-:-

July 13, 2019 11:00 am Portage Park
Portage Park 1 Diamondbacks Humboldt Park Outlaws

-:-

July 13, 2019 11:00 am Jewett Park
Deerfield Glenview Colt

-:-

July 13, 2019 12:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park Carol Stream

-:-

July 13, 2019 1:30 pm Portage Park
Humboldt Park Outlaws Portage Park 2 Brewers

-:-

July 13, 2019 3:00 pm Kilbourn Park
Kilbourn Park Warriors Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

July 13, 2019 3:30 pm Conrad Park
Elmhurst Youth Baseball White Sox Dunham Park 2 Reapers

-:-

July 13, 2019 5:30 pm Springfield Park
Bloomingdale Lombard Colt

-:-

July 13, 2019 7:00 pm Bedford Park
Bedford Park Elmhurst Baseball

-:-

July 13, 2019 7:45 pm Community Park West
Glenview Patriots Schaumburg Flyers

-:-

July 14, 2019 11:30 am Laramie Park
CBA Mustangs Hodgkins Marauders

-:-

July 14, 2019 2:00 pm Laramie Park
CBA Mustangs Humboldt Park Outlaws

-:-

July 14, 2019 3:00 pm TBD
Melrose Park Thorns Bedford Park

-:-

July 14, 2019 7:00 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Dunham Park 1 Dash

-:-

July 14, 2019 7:00 pm Laramie Park
Skokie Youth Aces Park Ridge 1 Maroon (Campbell)

-:-

July 15, 2019 5:45 pm TBD
Wheaton Woodridge Bulls

-:-

July 15, 2019 5:45 pm Dunham Park
Dunham Park 1 Dash Northside College Prep

-:-

July 15, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Melrose Park Thorns

-:-

July 15, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Lombard Lightening

-:-

July 15, 2019 6:00 pm Cornell Park
Hyde Park Legends Kilbourn Park Knights

-:-

July 16, 2019 6:00 pm New Trier Freshman Field
New Trier Knights Skokie Youth Aces

-:-

July 16, 2019 6:00 pm River Park
Northside College Prep Dunham Park 2 Reapers

-:-

July 16, 2019 8:00 pm Oriole Park
Oriole Park Cubs Humboldt Park Outlaws

-:-

July 17, 2019 5:45 pm MacArthur Middle School
Berkeley Navy Lombard Lightening

-:-

July 17, 2019 6:00 pm Maine South High School
Park Ridge 1 Maroon (Campbell) Park Ridge 2 Purple (Sweilem)

-:-

July 17, 2019 8:15 pm Laramie Park
Skokie Youth Aces Skokie Indians

-:-