Palomino Schedule

NOTE: The HOME team is listed first.

Match Score
June 1, 2019 11:00 am McGuane Park
Sheridan Park Red St. Joes Stingers

-:-

June 1, 2019 12:00 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Oak Park 2 Red

-:-

June 1, 2019 12:00 pm Southwest Park
Park Ridge Blue CBA Mustangs

-:-

June 1, 2019 2:30 pm Southwest Park
Park Ridge Orange Elmhurst Heavy Lifters

-:-

June 1, 2019 3:00 pm Lake Park West High School
Roselle Downers Grove

-:-

June 1, 2019 3:00 pm Atten 17
Wheaton Oak Park 1 Blue

-:-

June 2, 2019 12:15 pm Garnsey Park
St. Joes Stingers Downers Grove

-:-

June 2, 2019 2:30 pm Garnsey Park
St. Joes Stingers Carol Stream

-:-

June 2, 2019 3:00 pm Laramie Park
CBA Mustangs Park Ridge Red

-:-

June 3, 2019 5:00 pm Ed Glancy Field
BIG Barnstormers Richton Park Panthers

-:-

June 3, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League Oak Park 1 Blue

-:-

June 4, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Orange Dunham Park

-:-

June 4, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Wheaton

-:-

June 4, 2019 7:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Generals McGuane Eagles

-:-

June 4, 2019 8:15 pm Armstrong #3
Carol Stream Downers Grove

-:-

June 5, 2019 6:00 pm TBD
Kankakee St. Joes Stingers

-:-

June 5, 2019 6:00 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Villa Park

-:-

June 5, 2019 6:00 pm Garfield Park
Garfield Park Mudcats Near South Little League

-:-

June 5, 2019 6:00 pm Garfield Park
Garfield Park Mudcats Near South Little League

-:-

June 6, 2019 6:00 pm Lake Park West High School
Roselle Carol Stream

-:-

June 6, 2019 8:15 pm Memorial Park
Downers Grove Wheaton

-:-

June 7, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Red Park Ridge Blue

-:-

June 7, 2019 8:00 pm Laramie Park
Chicago Red Storm CBA Mustangs

-:-

June 8, 2019 9:00 am McGuane Park
Sheridan Park Generals St. Joes Stingers

-:-

June 8, 2019 11:00 am Jackson Middle School
Villa Park Oak Park 1 Blue

-:-

June 8, 2019 11:30 am McGuane Park
McGuane Eagles CBA Mustangs

-:-

June 8, 2019 12:00 pm Gladstone Park
Westchester Blue Knights Kankakee

-:-

June 8, 2019 2:30 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Kankakee

-:-

June 8, 2019 2:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Red Skokie Renegades

-:-

June 8, 2019 3:00 pm Atten 16
Wheaton Roselle

-:-

June 8, 2019 3:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Dunham Park

-:-

June 8, 2019 3:00 pm Armstrong #3
Carol Stream Oak Park 2 Red

-:-

June 9, 2019 12:00 pm Laramie Park
Chicago Red Storm Schiller Park Titans

-:-

June 9, 2019 2:30 pm Laramie Park
Schiller Park Titans Sheridan Park Red

-:-

June 9, 2019 3:00 pm Lake Park West High School
Roselle Oak Park 2 Red

-:-

June 9, 2019 3:30 pm Southwest Park
Park Ridge Orange St. Joes Stingers

-:-

June 9, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Blue St. Joes Stingers

-:-

June 10, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League Skokie Renegades

-:-

June 10, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Westchester Gold Knights

-:-

June 10, 2019 8:15 pm Armstrong #1
Carol Stream St. Joes Stingers

-:-

June 11, 2019 7:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Generals Near South Little League

-:-

June 12, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Wheaton

-:-

June 12, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Red Dunham Park

-:-

June 12, 2019 6:00 pm Garfield Park
Garfield Park Mudcats Skokie Renegades

-:-

June 12, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters St. Joes Stingers

-:-

June 13, 2019 6:00 pm Lake Park West High School
Roselle Villa Park

-:-

June 13, 2019 7:00 pm Michael Madigan Park
Midway St. Joes Stingers

-:-

June 13, 2019 8:15 pm Memorial Park
Downers Grove Carol Stream

-:-

June 14, 2019 5:45 pm Laramie Park
CBA Mustangs Dunham Park

-:-

June 14, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Blue Park Ridge Orange

-:-

June 14, 2019 6:00 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Westchester Blue Knights

-:-

June 15, 2019 9:00 am McGuane Park
Sheridan Park Generals Kankakee

-:-

June 15, 2019 10:00 am TBD
Downers Grove Roselle

-:-

June 15, 2019 11:30 am McGuane Park
Sheridan Park Generals Kankakee

-:-

June 15, 2019 12:00 pm Gladstone Park
Westchester Blue Knights Elmhurst Heavy Lifters

-:-

June 15, 2019 2:30 pm Southwest Park
Park Ridge Orange Carol Stream

-:-

June 15, 2019 2:30 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Wheaton

-:-

June 15, 2019 5:00 pm Southwest Park
Park Ridge Red Skokie Renegades

-:-

June 16, 2019 11:30 am Laramie Park
CBA Mustangs Schiller Park Titans

-:-

June 16, 2019 12:15 pm Garnsey Park
St. Joes Stingers Wheaton

-:-

June 16, 2019 2:00 pm Laramie Park
CBA Mustangs Sheridan Park Red

-:-

June 16, 2019 2:30 pm Garnsey Park
St. Joes Stingers Villa Park

-:-

June 16, 2019 4:30 pm Laramie Park
Skokie Youth Chicago Red Storm

-:-

June 16, 2019 5:30 pm Dunham Park
Dunham Park Oak Park 1 Blue

-:-

June 17, 2019 5:45 pm Laramie Park
Skokie Youth Park Ridge Blue

-:-

June 17, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League Oak Park 2 Red

-:-

June 17, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Schiller Park Titans

-:-

June 17, 2019 8:00 pm Laramie Park
Chicago Red Storm Park Ridge Orange

-:-

June 18, 2019 7:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Generals McGuane Eagles

-:-

June 19, 2019 5:45 pm Laramie Park
Skokie Renegades Skokie Youth

-:-

June 19, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Oak Park 2 Red

-:-

June 19, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Elmhurst Heavy Lifters

-:-

June 19, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Blue Dunham Park

-:-

June 19, 2019 6:00 pm Garfield Park
Garfield Park Mudcats Oak Park 1 Blue

-:-

June 20, 2019 6:00 pm Lake Park West High School
Roselle Wheaton

-:-

June 20, 2019 8:15 pm Memorial Park
Downers Grove St. Joes Stingers

-:-

June 21, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Elmhurst Heavy Lifters

-:-

June 21, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Blue Park Ridge Red

-:-

June 21, 2019 8:00 pm Laramie Park
Skokie Renegades Chicago Red Storm

-:-

June 22, 2019 11:00 am Lake Park West High School
Roselle OPEN

-:-

June 22, 2019 11:00 am TBD
Downers Grove Elmhurst Heavy Lifters

-:-

June 22, 2019 12:00 pm Southwest Park
Park Ridge Red Kankakee

-:-

June 22, 2019 12:00 pm Gladstone Park
Westchester Blue Knights Carol Stream

-:-

June 22, 2019 2:00 pm McGuane Park
McGuane Eagles St. Joes Stingers

-:-

June 22, 2019 2:30 pm Southwest Park
Park Ridge Orange Kankakee

-:-

June 22, 2019 2:30 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Park Ridge Blue

-:-

June 22, 2019 3:00 pm Atten Park #16
Wheaton Villa Park

-:-

June 22, 2019 5:30 pm Dunham Park
Dunham Park Garfield Park Mudcats

-:-

June 22, 2019 5:30 pm Michael Madigan Field
Skokie Renegades Midway

-:-

June 23, 2019 12:00 pm Smith Park
Windy City Wildcats Chicago Red Storm

-:-

June 23, 2019 3:30 pm Southwest Park
Schiller Park Titans Park Ridge Orange

-:-

June 23, 2019 5:00 pm Laramie Park
Skokie Youth Sheridan Park Red

-:-

June 23, 2019 6:00 pm Southwest Park
Schiller Park Titans Park Ridge Blue

-:-

June 23, 2019 7:30 pm Laramie Park
Skokie Youth Westchester Gold Knights

-:-

June 24, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League McGuane Eagles

-:-

June 25, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Carol Stream

-:-

June 25, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Oak Park 2 Red

-:-

June 25, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Downers Grove

-:-

June 25, 2019 7:00 pm Michael Madigan Field
Midway Near South Little League

-:-

June 25, 2019 7:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Generals Dunham Park

-:-

June 26, 2019 6:00 pm Garfield Park
Garfield Park Mudcats Westchester Gold Knights

-:-

June 26, 2019 7:00 pm Michael Madigan Park
Midway Schiller Park Titans

-:-

June 26, 2019 8:15 pm Laramie Park
Skokie Renegades Park Ridge Red

-:-

June 27, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Roselle

-:-

June 27, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Chicago Red Storm

-:-

June 27, 2019 8:00 pm McGuane Park
Sheridan Park Red Skokie Renegades

-:-

June 27, 2019 8:15 pm Memorial Park
Downers Grove Schiller Park Titans

-:-

June 27, 2019 8:15 pm Armstrong #3
Carol Stream Wheaton

-:-

June 28, 2019 5:45 pm Laramie Park
Chicago Red Storm Park Ridge Blue

-:-

June 28, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Orange Park Ridge Red

-:-

June 29, 2019 12:00 pm Gladstone Park
Westchester Gold Knights Downers Grove

-:-

June 29, 2019 12:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Carol Stream

-:-

June 29, 2019 12:15 pm Garnsey Park
St. Joes Stingers Westchester Blue Knights

-:-

June 29, 2019 2:30 pm Garnsey Park
St. Joes Stingers Westchester Blue Knights

-:-

June 29, 2019 2:30 pm Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Park Ridge Red

-:-

June 29, 2019 3:00 pm TBD
Kankakee Skokie Renegades

-:-

June 29, 2019 3:00 pm Atten 16
Wheaton Elmhurst Heavy Lifters

-:-

June 29, 2019 5:30 pm TBD
Kankakee Skokie Renegades

-:-

June 30, 2019 1:00 pm Lake Park West High School
Roselle Chicago Red Storm

-:-

June 30, 2019 3:30 pm Southwest Park
Park Ridge Orange OPEN

-:-

June 30, 2019 6:00 pm Maine South High School
Park Ridge Blue Villa Park

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Westchester Blue Knights

-:-

July 1, 2019 6:00 pm TBD
Wheaton Carol Stream

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Skokie Renegades

-:-

July 1, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League Sheridan Park Red

-:-

July 1, 2019 6:00 pm Ed Glancy Field
BIG Barnstormers Oak Park 2 Red

-:-

July 2, 2019 6:00 pm Dunham Park
Dunham Park Skokie Renegades

-:-

July 2, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Westchester Gold Knights

-:-

July 2, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Park Ridge Red

-:-

July 2, 2019 7:00 pm Michael Madigan Field
Midway Near South Little League

-:-

July 2, 2019 7:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Generals Chicago Red Storm

-:-

July 5, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Roselle

-:-

July 6, 2019 9:00 am McGuane Park
Sheridan Park Generals Skokie Renegades

-:-

July 6, 2019 10:00 am Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Kankakee

-:-

July 6, 2019 11:30 am McGuane Park
Sheridan Park Generals St. Joes Stingers

-:-

July 6, 2019 12:00 pm Southwest Park
Park Ridge Red Roselle

-:-

July 6, 2019 12:30 pm Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Kankakee

-:-

July 6, 2019 1:00 pm Dunham Park
Dunham Park Chicago Red Storm

-:-

July 6, 2019 3:00 pm Atten Park #16
Wheaton Westchester Blue Knights

-:-

July 6, 2019 4:30 pm Laramie Park
CBA Mustangs OPEN

-:-

July 6, 2019 7:00 pm Laramie Park
CBA Mustangs Villa Park

-:-

July 7, 2019 12:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Downers Grove

-:-

July 7, 2019 2:30 pm Gladstone Park
Westchester Blue Knights Schiller Park Titans

-:-

July 7, 2019 3:00 pm Smith Park
Windy City Wildcats Near South Little League

-:-

July 7, 2019 7:00 pm Laramie Park
CBA Mustangs Park Ridge Orange

-:-

July 8, 2019 6:00 pm Jackson Middle School
Villa Park Downers Grove

-:-

July 8, 2019 6:00 pm TBD
Wheaton St. Joes Stingers

-:-

July 8, 2019 6:00 pm Southwest Park
Park Ridge Red Oak Park 2 Red

-:-

July 8, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League Hegewisch 1

-:-

July 8, 2019 6:00 pm Ed Glancy Field
BIG Barnstormers Oak Park 1 Blue

-:-

July 9, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Dunham Park

-:-

July 9, 2019 7:00 pm Butterfield Park
Elmhurst Heavy Lifters Skokie Renegades

-:-

July 9, 2019 7:30 pm McGuane Park
Sheridan Park Generals Near South Little League

-:-

July 10, 2019 6:00 pm TBD
Kankakee St. Joes Stingers

-:-

July 10, 2019 6:00 pm Laramie Park
Chicago Red Storm Park Ridge Red

-:-

July 10, 2019 8:00 pm TBD
OPEN Dunham Park

-:-

July 11, 2019 6:00 pm Lake Park West High School
Roselle Park Ridge Blue

-:-

July 11, 2019 6:00 pm Armstrong #1
Carol Stream Villa Park

-:-

July 11, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Elmhurst Heavy Lifters

-:-

July 11, 2019 8:15 pm Memorial Park
Downers Grove Westchester Gold Knights

-:-

July 13, 2019 9:00 am McGuane Park
Sheridan Park Generals Elmhurst Heavy Lifters

-:-

July 13, 2019 10:00 am TBD
Kankakee CBA Mustangs

-:-

July 13, 2019 10:00 am Armstrong #3
Carol Stream Westchester Gold Knights

-:-

July 13, 2019 11:00 am Jackson Middle School
Villa Park Park Ridge Orange

-:-

July 13, 2019 11:30 am Laramie Park
Skokie Renegades Roselle

-:-

July 13, 2019 11:30 am McGuane Park
Sheridan Park Generals Schiller Park Titans

-:-

July 13, 2019 12:00 pm Gladstone Park
Westchester Blue Knights Park Ridge Red

-:-

July 13, 2019 12:30 pm TBD
Kankakee CBA Mustangs

-:-

July 13, 2019 12:30 pm Michael Madigan Field
Midway Chicago Red Storm

-:-

July 13, 2019 3:00 pm Atten 16
Wheaton Downers Grove

-:-

July 14, 2019 11:00 am Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Schiller Park Titans

-:-

July 14, 2019 12:30 pm Dunham Park
Dunham Park Roselle

-:-

July 14, 2019 12:30 pm Dunham Park
Dunham Park OPEN

-:-

July 14, 2019 1:30 pm Lindberg Northwest
Oak Park 1 Blue Schiller Park Titans

-:-

July 14, 2019 3:30 pm Southwest Park
Park Ridge Blue OPEN

-:-

July 14, 2019 7:00 pm TBD
OPEN CBA Mustangs

-:-

July 15, 2019 6:00 pm Lindberg Northwest
Oak Park 2 Red Oak Park 1 Blue

-:-

July 15, 2019 6:00 pm McKinley Park
Near South Little League McGuane Eagles

-:-

July 15, 2019 7:00 pm TBD
Downers Grove Westchester Blue Knights

-:-

July 15, 2019 8:00 pm Laramie Park
Skokie Renegades Park Ridge Orange

-:-

July 17, 2019 6:00 pm Laramie Park
Skokie Renegades Park Ridge Blue

-:-

July 17, 2019 6:00 pm Garfield Park
Garfield Park Mudcats Near South Little League

-:-

July 17, 2019 8:15 pm TBD
OPEN Park Ridge Orange

-:-