Pony Schedule

NOTE: The HOME team is listed first.


Match Score
August 25, 2018 10:00 am Winnetka Pony
Ken-Winnetka Bulldogs – Evanston 1 Black
-:-
August 25, 2018 10:00 am Gouin Park
Northlake Knights – Park Ridge 1 Camo
-:-
August 25, 2018 12:00 pm Lions West
Mt Prospect 1 Boomers – Park Ridge 3 Red
-:-
August 25, 2018 3:00 pm West Park
Des Plaines 1 Navy – Hillside Braves
-:-
August 25, 2018 3:30 pm James Park 3
Evanston 2 Blue – Evanston 3 Red
-:-
August 26, 2018 10:00 am Central Park West
Skokie Youth Classics – Lincoln Lightning
-:-
August 26, 2018 12:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 2 Purple – Park Ridge 3 Red
-:-
August 26, 2018 12:00 pm West Park
Des Plaines 2 Red – Park Ridge 1 Camo
-:-
August 30, 2018 6:00 pm James Park 3
Evanston 1 Black – Skokie Youth Classics
-:-
August 30, 2018 6:00 pm James Park 4
Evanston 3 Red – Evanston 4 Navy
-:-
September 1, 2018 10:00 am Lincoln School (Schiller Park)
Lincoln Lightning – Northlake Knights
-:-
September 7, 2018 6:00 pm Hillside Commons
Hillside Braves – Elmhurst 2 White
-:-
September 8, 2018 9:00 am Winnetka Pony
Ken-Winnetka Bulldogs – Wilmette 1 Gladiators
-:-
September 8, 2018 10:00 am Lincoln School (Schiller Park)
Lincoln Lightning – Des Plaines 1 Navy
-:-
September 8, 2018 11:00 am Gouin Park
Northlake Knights – Buffalo Grove Bandits
-:-
September 8, 2018 11:00 am Central Park West
Skokie Indians Red Sox – Evanston 1 Black
-:-
September 8, 2018 12:00 pm West Park
Des Plaines 2 Red – Mt Prospect 3 Renegades
-:-
September 8, 2018 12:00 pm Glencoe Pony
Glencoe – Evanston 3 Red
-:-
September 8, 2018 12:30 pm Lincoln School (Schiller Park)
Lincoln Lightning – Park Ridge 2 Purple
-:-
September 8, 2018 1:30 pm Gouin Park
Northlake Knights – Elmhurst 1 Gray
-:-
September 8, 2018 3:30 pm James Park #3
Evanston 2 Blue – Wilmette 2 River Bandits
-:-
September 8, 2018 3:30 pm James Park 4
Evanston 4 Navy – Wilmette 3 Red
-:-
September 8, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 2 White – Park Ridge 3 Red
-:-
September 9, 2018 10:00 am Lincoln Middle School
Park Ridge 1 Camo – Skokie Youth Classics
-:-
September 9, 2018 11:00 am James Park #3
Evanston 3 Red – Evanston 1 Black
-:-
September 9, 2018 12:30 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 2 Purple – Skokie Youth Classics
-:-
September 9, 2018 1:00 pm Glencoe Pony
Glencoe – Skokie Indians Red Sox
-:-
September 9, 2018 1:00 pm Ron Beese Park
Barrington – Des Plaines 2 Red
-:-
September 9, 2018 3:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 3 Red – Des Plaines 1 Navy
-:-
September 13, 2018 6:00 pm James Park 3
Evanston 4 Navy – Skokie Youth Classics
-:-
September 13, 2018 6:00 pm James Park #4
Evanston 1 Black – Evanston 2 Blue
-:-
September 14, 2018 5:00 pm Wilmette Jr High
Skokie Indians Red Sox – Wilmette 2 River Bandits
-:-
September 14, 2018 6:00 pm Hillside Commons
Hillside Braves – Northlake Knights
-:-
September 14, 2018 6:00 pm Willow Park
Ken-Winnetka Bulldogs – Wilmette 3 Red
-:-
September 14, 2018 6:00 pm James Park 3
Evanston 4 Navy – Wilmette 1 Gladiators
-:-
September 14, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 1 Gray – Elmhurst 2 White
-:-
September 15, 2018 10:00 am Winnetka Pony
Ken-Winnetka Bulldogs – Evanston 2 Blue
-:-
September 15, 2018 12:00 pm West Park
Des Plaines 1 Navy – Mt Prospect 1 Boomers
-:-
September 15, 2018 1:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 1 Camo – Buffalo Grove Bandits
-:-
September 15, 2018 3:00 pm James Park #4
Evanston 3 Red – Wilmette 1 Gladiators
-:-
September 15, 2018 3:30 pm James Park #3
Evanston 1 Black – Glencoe
-:-
September 15, 2018 3:30 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 2 Purple – Buffalo Grove Bandits
-:-
September 15, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 2 White – Carol Stream 3 White Sox
-:-
September 16, 2018 11:00 am Central Park West
Skokie Indians Red Sox – Waukegan
-:-
September 16, 2018 12:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 1 Camo – Lincoln Lightning
-:-
September 16, 2018 1:00 pm Wilmette Jr High
Wilmette 2 River Bandits – Wilmette 3 Red
-:-
September 16, 2018 1:00 pm Ron Beese Park
Barrington – Des Plaines 1 Navy
-:-
September 16, 2018 1:00 pm Glencoe Pony
Glencoe – Evanston 4 Navy
-:-
September 16, 2018 2:00 pm Redmond Park
Skokie Youth Classics – Carol Stream 1 Cubs
-:-
September 16, 2018 2:30 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 3 Red – Wilmette 1 Gladiators
-:-
September 16, 2018 4:30 pm Redmond Park
Skokie Youth Classics – Carol Stream 2 Indians
-:-
September 16, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 1 Gray – Des Plaines 2 Red
-:-
September 20, 2018 6:00 pm James Park 3
Evanston 3 Red – Skokie Youth Classics
-:-
September 20, 2018 6:00 pm James Park 4
Evanston 4 Navy – Skokie Indians Red Sox
-:-
September 22, 2018 9:00 am Laramie Park
Wilmette 1 Gladiators – Park Ridge 1 Camo
-:-
September 22, 2018 11:00 am Hillside Commons
Hillside Braves – Buffalo Grove Bandits
-:-
September 22, 2018 11:15 am Laramie Park
Evanston 1 Black – Des Plaines 1 Navy
-:-
September 22, 2018 12:00 pm Lions West
Mt Prospect 2 Generals – Elmhurst 1 Gray
-:-
September 22, 2018 12:00 pm Glencoe Pony
Glencoe – Wilmette 2 River Bandits
-:-
September 22, 2018 1:30 pm Laramie Park
Park Ridge 2 Purple – Evanston 2 Blue
-:-
September 22, 2018 3:45 pm Laramie Park
Park Ridge 3 Red – Evanston 3 Red
-:-
September 22, 2018 6:00 pm Laramie Park
Skokie Indians Red Sox – Ken-Winnetka Bulldogs
-:-
September 22, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 2 White – Des Plaines 2 Red
-:-
September 22, 2018 8:15 pm Laramie Park
Skokie Youth Classics – Northlake Knights
-:-
September 23, 2018 10:00 am Central Park West
Skokie Indians Red Sox – Barrington
-:-
September 23, 2018 10:30 am Wilmette Jr High
Wilmette 1 Gladiators – Wilmette 2 River Bandits
-:-
September 23, 2018 12:00 pm Hillside Commons
Hillside Braves – Lincoln Lightning
-:-
September 23, 2018 12:30 pm Central Park West
Skokie Youth Classics – Barrington
-:-
September 23, 2018 1:00 pm Wilmette Jr High
Wilmette 1 Gladiators – Glencoe
-:-
September 23, 2018 3:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 3 Red – Northlake Knights
-:-
September 23, 2018 3:30 pm Wilmette Jr High
Wilmette 3 Red – Park Ridge 1 Camo
-:-
September 23, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 2 White – Elmhurst 1 Gray
-:-
September 27, 2018 6:00 pm James Park 4
Evanston 3 Red – Skokie Indians Red Sox
-:-
September 28, 2018 6:00 pm James Park 4
Evanston 4 Navy – Wilmette 2 River Bandits
-:-
September 29, 2018 10:00 am Lions West
Mt Prospect 1 Boomers – Park Ridge 2 Purple
-:-
September 29, 2018 10:00 am Glencoe Pony
Glencoe – Ken-Winnetka Bulldogs
-:-
September 29, 2018 10:00 am Gouin Park
Northlake Knights – Elmhurst 2 White
-:-
September 29, 2018 12:00 pm Lions West
Mt Prospect 3 Renegades – Des Plaines 1 Navy
-:-
September 29, 2018 12:00 pm West Park
Des Plaines 2 Red – Mt Prospect 2 Generals
-:-
September 29, 2018 3:30 pm James Park #4
Evanston 1 Black – Buffalo Grove Bandits
-:-
September 29, 2018 3:30 pm Wilmette Jr High
Wilmette 3 Red – Skokie Indians Red Sox
-:-
September 29, 2018 6:00 pm James Park #4
Evanston 2 Blue – Buffalo Grove Bandits
-:-
September 29, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 1 Gray – Glendale Heights Wolfpack
-:-
September 29, 2018 8:00 pm Laramie Park
Skokie Youth Classics – Hillside Braves
-:-
September 30, 2018 10:00 am Lincoln School (Schiller Park)
Lincoln Lightning – Elmhurst 1 Gray
-:-
September 30, 2018 10:00 am Wilmette Jr High
Wilmette 2 River Bandits – Skokie Indians Red Sox
-:-
September 30, 2018 12:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 1 Camo – Park Ridge 2 Purple
-:-
September 30, 2018 12:00 pm West Park
Des Plaines 1 Navy – Des Plaines 2 Red
-:-
September 30, 2018 12:30 pm Lincoln School (Schiller Park)
Lincoln Lightning – Elmhurst 2 White
-:-
September 30, 2018 12:30 pm Wilmette Jr High
Wilmette 1 Gladiators – Skokie Youth Classics
-:-
September 30, 2018 1:00 pm Ron Beese Park
Barrington – Park Ridge 3 Red
-:-
September 30, 2018 1:00 pm James Park 4
Evanston 2 Blue – Evanston 4 Navy
-:-
September 30, 2018 4:00 pm Hillside Commons
Hillside Braves – Glendale Heights Wolfpack
-:-
October 4, 2018 6:00 pm James Park 3
Evanston 4 Navy – Skokie Indians Red Sox
-:-
October 5, 2018 6:00 pm Hillside Commons
Hillside Braves – Elmhurst 1 Gray
-:-
October 5, 2018 6:00 pm James Park #3
Evanston 1 Black – Wilmette 1 Gladiators
-:-
October 6, 2018 10:00 am Wilmette Jr High
Wilmette 2 River Bandits – Ken-Winnetka Bulldogs
-:-
October 6, 2018 1:00 pm West Park
Des Plaines 1 Navy – Buffalo Grove Bandits
-:-
October 6, 2018 1:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 3 Red – Park Ridge 1 Camo
-:-
October 6, 2018 3:00 pm James Park 4
Evanston 3 Red – Wilmette 3 Red
-:-
October 6, 2018 3:30 pm West Park
Des Plaines 2 Red – Buffalo Grove Bandits
-:-
October 6, 2018 3:30 pm James Park #3
Evanston 2 Blue – Glencoe
-:-
October 7, 2018 10:30 am Central Park West
Skokie Indians Red Sox – Wilmette 2 River Bandits
-:-
October 7, 2018 12:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 3 Red – Lincoln Lightning
-:-
October 7, 2018 1:00 pm Ron Beese Park
Barrington – Northlake Knights
-:-
October 7, 2018 1:00 pm Wilmette Jr High
Wilmette 1 Gladiators – Wilmette 3 Red
-:-
October 7, 2018 1:00 pm James Park 4
Evanston 1 Black – Evanston 4 Navy
-:-
October 7, 2018 1:30 pm James Park 3
Evanston 3 Red – Wilmette 2 River Bandits
-:-
October 7, 2018 2:00 pm West Park
Des Plaines 1 Navy – Skokie Youth Classics
-:-
October 7, 2018 2:30 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 2 Purple – Elmhurst 2 White
-:-
October 10, 2018 6:00 pm Laramie Park
Skokie Indians Red Sox – Skokie Youth Classics
-:-
October 11, 2018 6:00 pm James Park 3
Evanston 2 Blue – Skokie Youth Classics
-:-
October 13, 2018 10:00 am Gouin Park
Northlake Knights – Hillside Braves
-:-
October 13, 2018 10:00 am Wilmette Jr High
Wilmette 1 Gladiators – Evanston 2 Blue
-:-
October 13, 2018 12:00 pm Lions West
Mt Prospect 2 Generals – Park Ridge 2 Purple
-:-
October 13, 2018 12:30 pm Wilmette Jr High
Wilmette 2 River Bandits – Evanston 1 Black
-:-
October 13, 2018 2:00 pm Lions West
Mt Prospect 3 Renegades – Northlake Knights
-:-
October 13, 2018 3:00 pm James Park #3
Evanston 3 Red – Skokie Indians Red Sox
-:-
October 13, 2018 3:00 pm Wilmette Jr High
Wilmette 3 Red – Glencoe
-:-
October 13, 2018 3:00 pm James Park 4
Evanston 4 Navy – Ken-Winnetka Bulldogs
-:-
October 13, 2018 7:00 pm Berens Park
Elmhurst 1 Gray – Des Plaines 1 Navy
-:-
October 13, 2018 7:45 pm Laramie Park
Skokie Youth Classics – Buffalo Grove Bandits
-:-
October 14, 2018 10:00 am West Park
Des Plaines 2 Red – Lincoln Lightning
-:-
October 14, 2018 11:00 am Lincoln Middle School
Park Ridge 3 Red – Elmhurst 1 Gray
-:-
October 14, 2018 12:30 pm West Park
Des Plaines 1 Navy – Skokie Indians Red Sox
-:-
October 14, 2018 1:00 pm Gouin Park
Northlake Knights – Warren Park Warriors
-:-
October 14, 2018 1:30 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 2 Purple – Barrington
-:-
October 14, 2018 4:00 pm Lincoln Middle School
Park Ridge 1 Camo – Elmhurst 2 White
-:-